VSK-team

Frédéric Piccavet - coördinator

coördinator van onze werking, leidinggevende van het team en coach van het scholierenbestuur

frederic@scholierenkoepel.be
t 02 894 74 72

Marieke Verhavert - medewerker administratie, organisatie evenementen en leerlingenkaart

financiën, organisatie, administratie, aanspreekpunt rond praktische organisatie van evenementen, leerlingenkaart

marieke@scholierenkoepel.be
t 02 894 74 71

Davy Buntinx - communicatie (hij/hem)

pers, sociale media, nieuwsbrief, deze pagina (mooi hè?)

davy@scholierenkoepel.be
t 0496 99 63 68

Emma Van Ooteghem - communicatie (zij/haar)

ondersteuning communicatie, promotie events, sociale media en video

emma@scholierenkoepel.be

Cato Vandenbossche - beleidsmedewerker (zij/haar)

versterkt participatie van scholieren aan het beleid, aanspreekpunt voor rechten op school

cato@scholierenkoepel.be
t 02 894 74 70

Liesje De Rijcke - beleidsmedewerker

versterkt participatie van scholieren aan het beleid

liesje@scholierenkoepel.be

Griet Vandevelde - begeleider diversiteit (zij/haar)

ondersteunt leerlingeparticipatie in de LOP's, specialist in diversiteit en gelijke onderwijskansen
thema's: inschrijven, studiekeuzebegeleiding, schoolkosten, schooltoelagen, talenbeleid, diversiteit op school

griet@scholierenkoepel.be
t 02 894 74 73

Jan Schoukens - medewerker de Conflixers (hij/hem)

ondersteunt en inspireert scholen die met peer supporters (willen) werken, in het bijzonder peter/meter-projecten en vertrouwensleerlingen

jan@scholierenkoepel.be
t 02 894 74 68

Annelies Boone - vormingsmedewerker participatie & de Conflixers (zij/haar)

ondersteunt en inspireert scholen bij het (verder) uitbouwen van leerlingenparticipatie of peer support, in het bijzonder peter/meter-projecten en vertrouwensleerlingen

annelies@scholierenkoepel.be
t 02 894 74 75

Marie Van Son - vormingsmedewerker (zij/haar)

ondersteunt leerlingenparticipatie op scholen, peter/meter-projecten en vertrouwensleerlingen organiseert de Actiedagen voor leerlingenraden en de Dag van de Conflixers

marie@scholierenkoepel.be
t 02 894 74 78

Kathleen Vogelaers - vormingsmedewerker (zij/haar)

ondersteunt leerlingenparticipatie op scholen en aanspreekpunt voor vrijwilligers

kathleen@scholierenkoepel.be
t 02 894 74 74

Debbie Hoste - projectmedewerker (zij/haar)

werkt aan een project rond leerlingenparticipatie in de klas

 

debbie@scholierenkoepel.be
T 02 894 74 67